ITMAGINATION laureatem konkursu Great Place to Work® -„Najlepsze Miejsca Pracy™ Polska 2021”
Like what you're reading? Share it!

ITMAGINATION laureatem konkursu Great Place to Work® -„Najlepsze Miejsca Pracy™ Polska 2021”

ITMAGINATIONpo raz pierwszy znalazła się w gronie laureatów konkursu, który organizujeGreat Place to Work® - organizacja od lat wspierająca marki na całym świecie wzmienianiu swoich miejsc pracy na lepsze. Zwycięzcy są wyłaniani spośród kandydatów,którzy wcześniej otrzymali również certyfikat Great Place to Work®. ITMAGINATIONjuż drugi rok z rzędu uzyskała certyfikat z tym prestiżowym wyróżnieniem.Ponadto ITMAGINATION zdobyła tytuł Rzecznika Standardu Etyki.

Po razpierwszy firma ITMAGINATION wzięła udział w badaniu Great Place to Work® w 2019roku, aby polepszać jakość warunków pracy i spełniać oczekiwania zespołu. Dziękipozytywnym ocenom od pracowników, już za pierwszym podejściem firma otrzymała certyfikatGreat Place to Work®. Rok 2020 stanowił wyzwanie pod względem biznesowym i zarządzaniaze względu na epidemię koronawirusa, ale szczere informacje od pracowników pozwoliłyz dużo większą świadomością podejmować trudne decyzje. ITMAGINATION również w2020 roku zdecydowało się na badanie Great Place ToWork®. Wyniki potwierdziływysokie standardy utrzymywane w ITMAGINATION – firma znacząco poprawiła wynikiz poprzedniego roku i zakwalifikowała się na listę Najlepszych MiejscPracy w Polsce w 2021 roku.

Od latkonsekwentnie budujemy transparentność i partnerstwo w zespole, co przekładasię na dobre, wewnętrzne relacje i zaufanie wśród pracowników. To sprawiło, żezałoga oceniła pozytywnie nasze wspólne, zespołowe działania, a to skutkowałootrzymaniem już dwukrotnie certyfikatu Great Place to Work® - zarówno w 2019roku, jak i w 2020. Pandemia koronawirusa i kryzys, które zapukały do drzwiwielu firm, były dla nas ogromnym testem, który zdaliśmy na piątkę z plusem. Tymbardziej cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w gronie laureatów konkursuNajlepszych Miejsc Pracy w Polsce w tym roku – to ogromne wyróżnienie imotywacja, by jeszcze bardziej udoskonalać ITMAGINATION jako świetne miejscepracy – mówi Paweł Borowski, członek zarządu ITMAGINATION.

Podczas uroczystościogłoszenia wyników, UN Global Compact Network Poland opublikował listę firmspełniających Standardy Programu Etycznego. Jest to dokument oparty o wytyczneONZ, przygotowany w 2015 roku przez tę organizację. ITMAGINATION znalazła sięna liście 17 firm z tytułem Rzecznika Standardu Etyki.

Great Placeto Work® Institute Inc. działa od 1992 r. i przeprowadza badania wśródfirm ze 150 krajów na świecie. Aby otrzymać certyfikat Great Place to Work® iznaleźć się w konkursie na Najlepsze Miejsce Pracy, firma musi przejśćpozytywny test wśród swoich pracowników – przekroczyć w ankiecie Trust Index© próg certyfikacyjny wynoszący conajmniej 65 proc. Po otrzymaniu certyfikatu, firma jest automatycznieuwzględniana w konkursie, zaś by znaleźć się na liście laureatów, musi osiągnąćjeszcze wyższy próg procentowy. Pod ocenę są brane również materiały przekazaneprzez dział HR firmy, ale to właśnie ocena pracowników i ich pozytywneodpowiedzi mają największy wpływ na to, czy zgłoszeni mają szansę na wygraną.

To nie jedyne wyróżnienia,którymi ITMAGINATION może się pochwalić w tym roku. W marcu firma otrzymałatytuł Etycznej Firmy w ramach konkursu organizowanego przez Puls Biznesu. Konkurs Etycznej Firmy już od siedmiu lat nagradzanajbardziej etyczne przedsiębiorstwa w Polsce i jako jedyny na rynku wyróżnianajlepsze wzorce w biznesie. Do grona Etycznych Firm ITMAGINATION dołączyła poraz pierwszy.

Dołącz do nas!

Our Partners & Certifications
Microsoft Gold Partner Certification 2021 for ITMAGINATION
ITMAGINATION Google Cloud Partner
AWS Partner Network ITMAGINATION
ISO 9001 ITMAGINATIONISO-IEC 27001:2013 ITMAGINATION
© 2024 ITMAGINATION. All Rights Reserved. Privacy Policy